| Astra Kobiet

SPENCER- Astra Kobiet 11.12.2021. godz. 20:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Astry Kobiet.

W programie:

– Warsztaty dla kobiet –  które poprowadzi Anna Kazakow.  Tematem warsztatów – „Jak udźwignąć ciężar nieumytych okien przed Świętami?”-ćwiczymy asertywność.  Warsztaty odbędą się w sali konferencyjnej Kina Astra od godziny 18:00 do 19:30. Udział w nich jest bezpłatny, prosimy jednak o potwierdzenie swojej obecności,  mailowo pod adresem kino@kinoastra.pl bądź telefonicznie pod nr 519 424 201.

– Seans filmu SPENCER godz. 20:00 – W małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola już dawno wkradł się chłód. Krążą pogłoski o ich romansach i możliwym rozwodzie. Jednak święta Bożego Narodzenia w królewskiej posiadłości Sandringham mają przynieść spokój i rozładowanie napięć. Obfitość jedzenia i picia, strzelanie i polowania – oto wypróbowane sposoby wyciszania sporów. Diana dobrze zna tę grę. W tym roku sprawy przybiorą jednak inny obrót…

Seans jest bezpłatny, dzięki firmie TechniSat, która jest sponsorem wydarzenia. Obowiązuje rezerwacja miejsc, mailowa kino@kinoastra.pl, bądź tel pod nr 519 424 201. 

Razem mamy moc i dlatego tym razem postanowiłyśmy nasze spotkanie połączyć z pomaganiem! podczas wydarzenia będziemy prowadzić zbiórkę na „Formuła Dobra” Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska, które otacza swoją opieką również dzieci z naszej gminy! Zbieramy: chusteczki nawilżające, musy owocowe w tubkach,  kosmetyki dziecięce i chemię domową.

Astrę Kobiet tworzą Kobiety, ale zapraszamy wszystkich!