| Astra Kobiet

LICORICE PIZZA w ramach ASTRY KOBIET

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Astry Kobiet.

W programie:

– Warsztaty dla kobiet –  Budowanie pewności siebie.  Z obserwacji wynika, że kobiety rzadziej niż mężczyźni zgłaszają się do przełożonych po podwyżkę czekając, aż ktoś zauważy ich starania i je wynagrodzi. Kiedy stoimy przed wyzwaniami szybciej pomyślimy „nie, to nie dla mnie” niż „super, dam radę”. Jeżeli czujecie, że brakuje Wam wiary we własne siły, że raczej umniejszacie swoje zasługi i talenty niż je eksponujecie, jeżeli trudno Wam jest mówić o tym, jakie jesteście świetne – zapraszamy!. W trakcie warsztatu nauczycie się patrzeć na siebie z akceptacją i czułością i mówić o swoich mocnych stronach głośno.” Warsztaty odbędą się w sali konferencyjnej Kina Astra od godziny 18:00 do 19:30. Udział w nich jest bezpłatny, prosimy jednak o potwierdzenie swojej obecności,  mailowo pod adresem kino@kinoastra.pl bądź telefonicznie pod nr 519 424 201. Ilość miejsc ograniczona.

– Seans Filmu LICORICE PIZZA godz. 20:00- Historia toczy się na początku lat siedemdziesiątych w dobie wolności, eklektycznej mody i rewolucyjnej muzyki. Ukazane z ogromną czułością i sentymentem do epoki, szczenięce zauroczenie dorastających w Los Angeles Alany i Gary’ego rozwija się na tle powstawania pierwszych filmowych mega produkcji w Fabryce Snów i wielkich przemian kulturowych czasu wolnej miłości.

Seans jest bezpłatny, dzięki firmie TechniSat, która jest sponsorem wydarzenia. Obowiązuje rezerwacja miejsc, mailowa kino@kinoastra.pl, bądź tel pod nr 519 424 201.