| Astra Kobiet

Astra Kobiet zaprasza 18 września 2021.

Po długiej przerwie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Astry Kobiet.

W programie:

– Kiermasz rękodzieła naszych obornickich artystek,  na tarasie Kina Astra. Zapraszamy od godziny 16:00

– Warsztaty dla kobiet – „Ja Kobieta”, które poprowadzi Anna Kazakow. „Zapraszam na warsztat o kobiecości. Kusi mnie ogromnie aby zmierzyć się z definicją i postrzeganiem. Co jest kobiece, a co nie jest? Ile jest kobiety w kobiecie? Kiedy kobieta jest kobieca? To jeszcze nie będzie warsztat o cnotach niewieścich ale odczarujmy swoją kobiecość. Albo zaczarujmy. Jeżeli chcecie porozmawiać z kobietami o kobietach…zapraszamy”  – Warsztaty odbędą się w sali konferencyjnej Kina Astra od godziny 18:00 do 19:30. Udział w nich jest bezpłatny, prosimy jednak o potwierdzenie swojej obecności,  mailowo pod adresem kino@kinoastra.pl bądź telefonicznie pod nr 519 424 201.

– Seans filmu  Moja cudowna Wanda- Sala Kinowa godz. 20:00. Zamożna rodzina Wegmeister-Gloor potrzebuje opieki dla schorowanego nestora rodu. Tego zadania podejmuje się 35-letnia Polka Wanda (Agnieszka Grochowska). Kobieta spędza sporo czasu w pięknej willi nad jeziorem, wzbudzając ambiwalentne uczucia domowników. Zbliżające się 70. urodziny Josefa oznaczają dla Wandy dodatkowe obowiązki. Ku zaskoczeniu wszystkich pozornie zwyczajna sytuacja rozwinie się w eksplodującą emocjami historię.

Seans jest bezpłatny, dzięki firmie TechniSat, która jest sponsorem wydarzenia. Obowiązuje rezerwacja miejsc, mailowa kino@kinoastra.pl, bądź tel pod nr 519 424 201. 

Astrę Kobiet tworzą Kobiety, ale zapraszamy wszystkich!