| Astra Kobiet

Astra Kobiet zaprasza na OCZY TAMMY FAYE

W programie:

– Kiermasz rękodzieła naszych obornickich artystek,  w holu Kina Astra. Zapraszamy od godziny 18:00

– Warsztaty dla kobiet –  które poprowadzi Anna Kazakow. Z POWODÓW ZDROWOTNYCH, WARSZTATY NIE ODBĘDĄ SIĘ. PRZEPRASZAMY

Warsztaty odbędą się w sali konferencyjnej Kina Astra od godziny 18:00 do 19:30. Udział w nich jest bezpłatny, prosimy jednak o potwierdzenie swojej obecności,  mailowo pod adresem kino@kinoastra.pl bądź telefonicznie pod nr 519 424 201.

Film „Oczy Tammy Faye” przybliża niezwykłą historię sukcesów i niepowodzeń telewizyjnej ewangelistki Tammy Faye Bakker. W latach 70. i 80. ubiegłego stulecia Tammy Faye i jej mąż Jim Bakker zbudowali od podstaw największą na świecie religijną sieć medialną oraz chrześcijański park rozrywki. Tammy cieszyła się szczególnym szacunkiem, głosząc przesłanie miłości, akceptacji i prawa do szczęścia. Do legendy przeszła nie tylko jej otwartość i życzliwość wobec ludzi z różnych środowisk, ale również jej wyjątkowy głos i charakterystyczny makijaż. Jednak nieprawidłowości finansowe, intrygi konkurentów oraz skandale doprowadziły do upadku misternie skonstruowanego imperium.

Film zdobył dwa Oscary; z najlepsza role pierwszoplanową dla  Jessica Chastain  i za najlepszą charakteryzacje i fryzury   

reżyseria Michael Showalter

scenariusz Abe Sylvia

gatunek Biograficzny Dramat

produkcja USA

premiera 17 września 2021 (świat)

Seans jest bezpłatny, dzięki firmie TechniSat, która jest sponsorem wydarzenia. Obowiązuje rezerwacja miejsc, mailowa kino@kinoastra.pl, bądź tel pod nr 519 424 201.