Wieczór autorski z Joanną Kowalczyk – 10 czerwca 2023 godz. 19:00

Zapraszamy do Saloniku na wieczór autorski z Joanną Kowalczyk, autorką książki „ Dotknąć kobiecej mocy”. Spotkanie odbędzie się 10 czerwca 2023r. o godzinie 19.00.

Autorka na kartach swojej książki opisuje tematy związane z kobiecością i jej aspektami. Poprowadzi nas, począwszy od tematów takich jak: samoakceptacja, różnice między miłością własną a egoizmem, harmonia między ciałem, umysłem i duchem, dalej poprzez kobiecą łączność z naturą na różnych etapach jej życia, aż do schematów i przekonań powielanych z pokolenia na pokolenie i próby wyzwolenia się spod ich jarzma.

Ponadto książka zawiera rozmowy z kobietami (głównie mieszkankami naszej Gminy), które są lub mogą być inspiracją dla innych kobiet, poprzez to jak żyją i pracują.

Na spotkaniu będzie możliwość rozmowy z autorką. Uczestnicy wydarzenia będą mieli również okazję zakupić książkę wraz z dedykacją.

Wydarzenie bezpłatne.

Salonik:

WIECZÓR LISZTOWSKI pt. „Muzyczny bukiet”

  To koncert utrzymany w pogodnym nastroju. Na  jego bardzo bogaty  program składają się popularne arie i duety operowe i operetkowe, pieśni oraz utwory fortepianowe czternastu kompozytorów (między innymi Mozarta,…

Koncert Henry No Hurry!

Jeden samochód, kilka instrumentów. Bez pośpiechu, bez oczekiwań. Sam ze sobą i swoimi „dziwactwami”. Raz Henry a raz Harry.

Spotkanie muzyczne dla Maluszków

Koncert z okazji jubileuszu 35- lecia TIFL Z recitalem fortepianowym wystąpi S...

SOFYA GULYAK należy obecnie do najwybitniejszych pianistek świata. Początkiem międzynarodowej kariery koncertowej artystki był spektakularny sukces w 2009 r. w na XVI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Leeds (Anglia), gdzie otrzymała…