Spektakl opowieści „Kobieta waleczna”

Zapraszamy do magicznego świata opowiadanych na żywo historii. To niezwykłe spotkanie ze słowiańskimi opowieściami o kobietach – ich mądrości, delikatności, ale również odwadze, wytrwałości, sprycie i sile miłości. A kto lepiej przekaże losy słowiańskich bohaterek, jeśli nie kobieta? Alia Kubicz to wrocławska opowiadaczka, specjalizująca się w folklorze wschodniosłowiańskim, trenerka bajkoterapii, filolożka, prezeska Fundacji Fabuła, członkini Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego, marzycielka i podróżniczka. Fascynują ją opowieści głębokie, pełne mądrości i życiowych prawd na tematy szczęścia, miłości i losu.

Podczas spektaklu opowieści usłyszycie historie polskie, słowackie oraz z kresów wschodnich, które poruszają zarówno serca, jak i umysły. Opowieściom będą towarzyszyć ilustracje dźwiękowe oraz tradycyjne piosenki w wykonaniu opowiadaczki.

Zapraszamy do magicznego świata opowieści…

Alia Kubicz

Salonik:

WIECZÓR LISZTOWSKI pt. „Muzyczny bukiet”

  To koncert utrzymany w pogodnym nastroju. Na  jego bardzo bogaty  program składają się popularne arie i duety operowe i operetkowe, pieśni oraz utwory fortepianowe czternastu kompozytorów (między innymi Mozarta,…

Koncert Henry No Hurry!

Jeden samochód, kilka instrumentów. Bez pośpiechu, bez oczekiwań. Sam ze sobą i swoimi „dziwactwami”. Raz Henry a raz Harry.

Spotkanie muzyczne dla Maluszków

Koncert z okazji jubileuszu 35- lecia TIFL Z recitalem fortepianowym wystąpi S...

SOFYA GULYAK należy obecnie do najwybitniejszych pianistek świata. Początkiem międzynarodowej kariery koncertowej artystki był spektakularny sukces w 2009 r. w na XVI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Leeds (Anglia), gdzie otrzymała…