Koncert ZESPOŁU CASTLE DREAM. 7 kwietnia 2022, godz. 18:30

Castle Dreams powstał w 2008 roku, stworzony przez lidera grupy, gitarzystę Grzegorza Buczkowskiego. Zespół ma na koncie 5 wydanych płyt, z których ostatnia (wydana w 2021r.) „from the beginning”, inspirowana jest muzyką średniowiecza. Autorskie piosenki utrzymane są w klimacie folku i fantasy.

Castle Dreams za sobą ma wiele koncertów na różnych scenach : plenerowych, klubowych;turniejach rycerskich, zamkach (Bolków, Chojnik, Ogrodzieniec, Tenczyn, Rabsztyn, Grodziec, Grodno). 

Występowali jako gwiazda wieczoru i jako support zespołu Strachy na lachy, Kamila Bednarka, Sylwii Grzeszczak, Blue Cafe, Reni Jusis, Grzegorza Wilka i wielu innych.

Zagrali na dużej scenie na Festiwalu Castle Party w Bolkowie. 

Współpracowali z Albertem Dannenmannem, członkiem zespołu Blackmore’s Night, z którym nagrali płytę i zagrali trasę koncertową w Niemczech.

Muzykę Castle Dreams można usłyszeć w programach telewizyjnych oraz na antenach radia.

Koncert będzie mieszanką rocka, folku, pop-u. Nie zabraknie utworów z najnowszej płyty.  Nowością w zespole będzie wokal. Tegoroczny program koncertowy Castle Dreams po raz pierwszy usłyszy publiczność Oborników Śląskich w formie wokalno-instrumentalnej i instrumentalnej.

Skład :

Katarzyna Lipert – wokal, skrzypce elektryczne, klasyczne, flety

Grzegorz Buczkowski – gitary, loopy

 

Salonik:

POSTMAN 1 grudnia 2022 godz. 19:00/ Salonik

  Postman Postman, a właściwie Kostiantyn Pochtar, co po ukraińsku oznacza ni mniej ni więcej a Kostiantyn Listonosz, jest ukraińskim muzykiem, multiinstrumentalistą i songwriterem. Swoje życie dzieli między Kijów i Wrocław….

Koncert „W Andrzejkowym nastroju”

24 listopada 2022 w czwartek o godz. 19   Wystąpi ulubieniec Publiczności, dwukrotny finalista „Szansy na sukces” Paweł Wenderski w towarzystwie: Mieczysława Dąbrowskiego (piano, gitara, korg-bas) i Bogusława Bińczaka…

WIECZÓR LISZTOWSKI „OD CHOPINA DO RÓŻYCKIEGO”

17 listopada 2022r. godz. 19:00 Słowo o muzyce i prowadzenie koncertu – Juliusz Adamowski Wystąpią trzy młode, wrocławskie artystki, które zaprezentują się ponownie w Saloniku (były 26 maja w…

Koncert z cyklu WIECZORY LISZTOWSKIE. Recital DUETU POPKO/THIEU-QUANG

Wystąpią: Paweł Popko- fortepian Piotr Thieu-Quang – klarnet Juliusz Adamowski – słowo o muzyce Zapraszamy do Saloniku na kolejny ambitny koncert, w bardzo ciekawym zestawie instrumentów. Fortepian i klarnet! Paleta brzmień wyśmienita, ponieważ…