Koncert ZESPOŁU CASTLE DREAM. 7 kwietnia 2022, godz. 18:30

Castle Dreams powstał w 2008 roku, stworzony przez lidera grupy, gitarzystę Grzegorza Buczkowskiego. Zespół ma na koncie 5 wydanych płyt, z których ostatnia (wydana w 2021r.) „from the beginning”, inspirowana jest muzyką średniowiecza. Autorskie piosenki utrzymane są w klimacie folku i fantasy.

Castle Dreams za sobą ma wiele koncertów na różnych scenach : plenerowych, klubowych;turniejach rycerskich, zamkach (Bolków, Chojnik, Ogrodzieniec, Tenczyn, Rabsztyn, Grodziec, Grodno). 

Występowali jako gwiazda wieczoru i jako support zespołu Strachy na lachy, Kamila Bednarka, Sylwii Grzeszczak, Blue Cafe, Reni Jusis, Grzegorza Wilka i wielu innych.

Zagrali na dużej scenie na Festiwalu Castle Party w Bolkowie. 

Współpracowali z Albertem Dannenmannem, członkiem zespołu Blackmore’s Night, z którym nagrali płytę i zagrali trasę koncertową w Niemczech.

Muzykę Castle Dreams można usłyszeć w programach telewizyjnych oraz na antenach radia.

Koncert będzie mieszanką rocka, folku, pop-u. Nie zabraknie utworów z najnowszej płyty.  Nowością w zespole będzie wokal. Tegoroczny program koncertowy Castle Dreams po raz pierwszy usłyszy publiczność Oborników Śląskich w formie wokalno-instrumentalnej i instrumentalnej.

Skład :

Katarzyna Lipert – wokal, skrzypce elektryczne, klasyczne, flety

Grzegorz Buczkowski – gitary, loopy

 

Salonik:

Koncert „Ballady podszyte poezją” 23.03.2023 czwartek, godz. 19 00

Grupa SOBIE a MUZOM to powstały pod koniec 2022 roku akustyczny skład, który…

WIECZÓR LISZTOWSKI pt.”Wiosenny koncert 2” 16.03.2023, czwartek, godz.19.00

Wystąpią: Izabela Hayduk -Hawrylak -fortepian Tomasz Rudnicki – bas, baryton Marek Szymański – flet Autorskie słowo o muzyce – Juliusz Adamowski W programie utwory: H. Berlioza, C. Chaminade, W.A. Mozarta, F. Schuberta, C.Chaminade, G….

 Follow Rivers 09.02.2023 czwartek godz. 19.00

To indie folkowe małżeństwo (Patrycja i Krzysztof). Razem z nietuzinkowym i ciepłym wokalem oraz gitarą zarówno akustyczną jak i elektryczną, tworzą domowy klimat, przy którym…

Luty w Saloniku