Koncert ZESPOŁU CASTLE DREAM. 7 kwietnia 2022, godz. 18:30

Castle Dreams powstał w 2008 roku, stworzony przez lidera grupy, gitarzystę Grzegorza Buczkowskiego. Zespół ma na koncie 5 wydanych płyt, z których ostatnia (wydana w 2021r.) „from the beginning”, inspirowana jest muzyką średniowiecza. Autorskie piosenki utrzymane są w klimacie folku i fantasy.

Castle Dreams za sobą ma wiele koncertów na różnych scenach : plenerowych, klubowych;turniejach rycerskich, zamkach (Bolków, Chojnik, Ogrodzieniec, Tenczyn, Rabsztyn, Grodziec, Grodno). 

Występowali jako gwiazda wieczoru i jako support zespołu Strachy na lachy, Kamila Bednarka, Sylwii Grzeszczak, Blue Cafe, Reni Jusis, Grzegorza Wilka i wielu innych.

Zagrali na dużej scenie na Festiwalu Castle Party w Bolkowie. 

Współpracowali z Albertem Dannenmannem, członkiem zespołu Blackmore’s Night, z którym nagrali płytę i zagrali trasę koncertową w Niemczech.

Muzykę Castle Dreams można usłyszeć w programach telewizyjnych oraz na antenach radia.

Koncert będzie mieszanką rocka, folku, pop-u. Nie zabraknie utworów z najnowszej płyty.  Nowością w zespole będzie wokal. Tegoroczny program koncertowy Castle Dreams po raz pierwszy usłyszy publiczność Oborników Śląskich w formie wokalno-instrumentalnej i instrumentalnej.

Skład :

Katarzyna Lipert – wokal, skrzypce elektryczne, klasyczne, flety

Grzegorz Buczkowski – gitary, loopy

 

Salonik:

WIECZÓR LISZTOWSKI pt. „Muzyczny bukiet”

  To koncert utrzymany w pogodnym nastroju. Na  jego bardzo bogaty  program składają się popularne arie i duety operowe i operetkowe, pieśni oraz utwory fortepianowe czternastu kompozytorów (między innymi Mozarta,…

Koncert Henry No Hurry!

Jeden samochód, kilka instrumentów. Bez pośpiechu, bez oczekiwań. Sam ze sobą i swoimi „dziwactwami”. Raz Henry a raz Harry.

Spotkanie muzyczne dla Maluszków

Koncert z okazji jubileuszu 35- lecia TIFL Z recitalem fortepianowym wystąpi S...

SOFYA GULYAK należy obecnie do najwybitniejszych pianistek świata. Początkiem międzynarodowej kariery koncertowej artystki był spektakularny sukces w 2009 r. w na XVI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Leeds (Anglia), gdzie otrzymała…