O!PLA 11. NIEZALEŻNY FESTIWAL ANIMACJI / SZKOLNA „EMP@TIA” 12+

w Kinie Astra 16 kwietnia o godz. 16:00

Konkurs TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS! na O!PLA co roku udowadnia, że może ryby głosu nie mają, ale dzieci jak najbardziej! To one są tu jedynym Jury, wybierając najlepsze ich zdaniem filmy stworzone z myślą o nich. W młodych widzach rodzi się więc świadomość odpowiedzialności za dokonywany wybór, gdyż to od ich głosu zależy, do kogo powędruję Tobołki Koziołka Matołka – nagrody Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA.

SZKOLNA „EMP@TIA” 12+

Na taki program w ramach O!PLA czekało wiele osób – program profesjonalnych produkcji skierowanych do młodzieży. Filmów, które poruszą młodych widzów i dadzą przestrzeń na dyskusję, rozmowę o ważnych kwestiach naszego świata i życia. PROGRAM „EMP@TIA” 12+ to 5 wspaniałych realizacji podejmujących tematy relacji międzyludzkich, samotności, choroby, historii, wyzwań, jakie rzuca nam los i z którymi musimy zmierzyć się godnie.

Młodzi widzowie progrmu „EMP@TIA” będę oceniać każdy z filmów w skali od 1 do 5, co w rezultacie da nam zwycięzców tej nowej, a jakże ważnej kategorii na O!PLA. Ocena filmów będzie odbywać się w oparciu o formularze online, do których będzie prowadzić kod QR wyświetlany na końcu programu.