NAJLEPSZE URODZINY KRÓLIKA KAROLA

PRZEDPREMIEROWY POKAZ 1 CZERWCA GODZ. 18:00

Sto lat Karol! Nadszedł wyczekiwany dzień dla Królika Karola – wreszcie kończy 5 lat. Huczne świętowanie urodzin stoi jednak pod znakiem zapytania. Czy przyjęcie odbędzie się zgodnie z planem?

Spotkanie z przyjaciółmi, łowienie ryb z tatą i jedzenie tortu marchewkowego – to wszystko planował Królik Karol w swój wielki dzień. W końcu piąte urodziny obchodzi się raz w życiu! Rodzice nie poświęcają mu jednak tyle uwagi, co kiedyś, odkąd na świat przyszła jego młodsza siostra. Gdy w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń mama i tata muszą go opuścić, postanawia uczcić święto po swojemu. Wyprawa u boku przyjaciółki Moniki i jej wesoło merdającego psa przeradza się w wielką przygodę! Spotkają w lesie żaby, ślimaka i lisa o niekoniecznie dobrych zamiarach. Podczas wędrówki Karol zrozumie, kim są przyjaciele i rodzina – to będą jego najlepsze urodziny!

Pełna radości animacja dla najmłodszych na podstawie książek uwielbianej Rotraut Susanne Berner to idealna okazja do wspólnego świętowania!

Kategoria wiekowa: 4+

Reżyseria: Michael Ekblad

Kraj i rok produkcji: Niemcy, Niderlandy, Szwecja 2021

Czas trwania: 75 min

Wersja językowa: dubbing

Polska premiera: 9 czerwca

TechniSat Polska kupuje dla dzieci bilety, prosimy o rezerwacje miejsc kino@kinoastra.pl tel 519 424201

O 17:00 zapraszamy pod Kino Astra do Saloniku na warsztaty malarskie dla dzieci w wieku 4-8 lat. Zajęcia poprowadzi Jolanta Nitka Nikt. Wstęp wolny!